فایل سلBlog Term

 

چرا آغاز جنگ را هفته دفاع مقدس می نامیم؟اساساً هرکشوری پایان جنگ ویا هر بحرانی را گرامی می دارد. مگر در پایان هشت سال دفاع مقدس ما پیروز مطلق میدان نبرد نبوده ایم؟ که شروع جنگ که از تلخ ترین روزهای دفاع مقدس است را گرامی می داریم. در این مقاله ما سعی می کنیم که به این مساله بپردازیم که چرا هفته اول جنگ به نام دفاع مقدس نام گذاری شده است؟

ادامه مطلب  

نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس  

 
کتابخانه عمومی مصلحیان در هفته دفاع مقدس نمایشگاهی از عکس، سی دی ،نشریات،کتاب و ..... ویژه دفاع مقدس جهت بازدید علاقمندان در محل کتابخانه دایر کرد.
 
 
 

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

در دوران دفاع مقدس راه رزمندگان ما مقدس بود و آنها برای دفاع از سرزمین مقدس خود با سلاح مقدس ایمان، ایثارگری و رشادت داشتند .
در دفاع مقدس ما نه زیر بار ظلم رفتیم و نه ظلم کردیم. به اسرای عراقی در ایران ظلم نشد، اما آزادگان ما درعراق مورد ظلم و ستم قرار گرفتند.هفته دفاع مقدس با یاد یاران، هشت سال دفاع مقدس و 34 سال مقاومت و ایستادگی خواهد بود،  برنامه‌های دفاع مقدس از 31 شهریور تا 6 مهر برگزار می‌شود.
 
تصاویر دفاع مقدس:
 

ادامه مطلب  

هفته ی دفاع مقدس  

هفته ی دفاع مقدس را به همه ی کسانی که در جبهه ها برای دفاع از اسلام و کشورمان تلاش کردند و با دشمنان مان جنگیدن تبریک می گویم مخصوصا به عمویم (مختار عباسی)

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس يعني چه؟  

هفته دفاع مقدس یعنی چه؟    براساس برنامه‌ها و تقویمی که طی 31 سال گذشته در کشور به اجرا درآمده است؛ هفته دفاع مقدس از 31 شهریور ماه یعنی روزی که در سال 1359 کشور جمهوری اسلامی ایران مورد حمله سراسری ارتش تحت فرماندهی صدام حسین قرار گرفت؛ آغاز می‌شود. اگرچه در طول سال و به مناسبت سالگرد عملیات‌های مختلفی که طی هشت سال انجام شده است؛ برنامه‌‌هایی تدارک و به اجرا در می‌آیند اما معمولا در این هفت روز برنامه‌ها گسترده‌تر و غنی‌تر ارائه می‌شون

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس مبارك باد  

دستاوردهای دفاع مقدس
پرسش و شبهه دیگرى که برخى درباره جنگ و دفاع مقدس مطرح مى کنند این است که: «بخش اعظمى از عقب ماندگى ما ناشى از جنگ مى باشد که اگر این نبود امروزه ما در راه توسعه خیلى سریع تر حرکت مى کردیم اما خسارات ناشى از هشت سال جنگ سبب شد ما کشورى عقب مانده باقى بمانیم.» در این خصوص لازم دانستیم ثمرات دفاع مقدس را مورد نقد و بررسى قرار داده تا میزان صحت و سقم این مدعا ثابت گردد.

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد  

به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه آثار دفاع مقدس در کتابخانه ارمغان برپا شد .
جناب آقای عبدرحمان مرادی نیا رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان اظهار داشتند
هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که در پای شجره طیبه انقلاب اسلامی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‏بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‏کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می‏دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.

 
 
 
 

ادامه مطلب  

دفاع مقدس  

هفته دفاع مقدس یادآور خونهای مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد.فرزندان جبهه وشهادت اطاعت را عبادت می بینند.وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشین عوض نمی کنند.ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وامی دارد واین پیام بزرگ دفاع مقدس است.

ادامه مطلب  

نمونه ای از شعر دفاع مقدس  

نمونه ای از شعر دفاع مقدس در هفته ی دفاع مقدس از محمد رضا عبدالملکیان :سروده هایی که غم فقدان  عزیز یا عزیزان وشخصیت هایی را باز می گوید...

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

هفته دفاع مقدس رابه همه رزمندگان ایثارگران وخانواده    شهدا تبریک
میگوییم                                                                                         

.                                                                                                  
شهیدم شرمندتم

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس بر حماسه آفرینان مبارک باد  

فرارسیدن
هفته دفاع مقدس سالروز آغاز ایثارگری ها و از جان گذشتگی های دلیرمردان
ایران اسلامی رو گرامی می دارم و به روح پاک شهدا و امام شهدا سلام و صلوات
می فرستم

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد.  

 سلام بر شهدا ، ستاره‌های درخشانی که در عرش آسمان نورافشانی می‌کنند. سلام بر ،  امام شهیدان که نام بلندش و فرماندهی بی‌بدیلش در دفاع مقدس برای همه ما عجین شده است. درود بر آزادگان مقاوم و سرافرازان میهن اسلامی و عرض ارادت و اخلاص خدمت محضر مقام معظم رهبری که خود نشان جانبازی را در سینه دارند .
هفته دفاع مقدس گرامی باد.
 

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

هفته دفاع مقدس هفته دفاع مقدس در تقویم جمهوری اسلامی ایران به هفته آغازین جنگ ایران و عراق اطلاق می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۷ مهر ادامه دارد.[۱]وجه تسمیهدرباره علت نام‌گذاری هفته اول جنگ به عنوان دفاع مقدس وب‌گاه ساجد (وب‌گاه رسمی دفاع مقدس می‌گوید)هر چند شروع جنگ تلخ بود. اما این تلخی شیرینی را به این مردم هدیه داد که در حالت عادی برای رسیدن به آنها باید قرنها تلاش کرد. برپایه فرمایش حضرت امام خمینی قدس سره که فرموند جنگ تا پایان رفع فتنه بن

ادامه مطلب  

آتش بس روزنامه ها با دفاع مقدس  

سلامامروز هشتم مهر ماه است.تنها یك روز از هفته ای كه هشت سال جنگ تحمیلی را در آن جای داده اند می گذرد.امروز از 23 روزنامه ای كه عناوین دفاع مقدسی آنها را یادداشت كردم تنها پنج روزنامه و آن هم چون ستونی مخصوص دفاع مقدس داشتند، به جنگ تحمیلی پرداخته بودند.نمی دانم به این حالت چه می شود گفت؛ هرچه هست من اسم «آتش بس روزنامه با دفاع مقدس» را برایش انتخاب كرده ام.راستی می داستید جنگ تحملی یك روز پس از روز جهانی صلح آغاز شد؟!

ادامه مطلب  

برنامه های هفته دفاع مقدس کانون بسیج فرهنگیان شوش سال 92  

۱- انتشار نشریه دوماهنامه نور ولایت ویژه هفته دفاع مقدس ۲- حضور نیروهای بسیجی فرهنگی در رژه حماسی در تاریخ ۹۲/۶/۳۱ ساعت ۷ صبح۳- برپایی نمایشگاه عکس هفته دفاع مقدس در تاریخ ۹۲/۶/۳۱۴- نشست فرهنگی سیاسی با حضور فرماندار شهرستان در تاریخ ۹۲/۷/۱ ۵- برگزاری مسابقات ورزشی در طول هفته۶- بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس توسط فرهنگیان بسیجی در مدارس در تاریخ ۹۲/۷/۱۷- دیدار با خانواده معظم شهدای فرهنگی در تاریخ ۹۲/۷/۲۸- برگزاری مسابقات قرآن و عترت ویژه فرهنگ

ادامه مطلب  

روستاي نشلج در هفته دفاع مقدس  

هفته دفاع مقدس در روستای ماپخش كلیپی پس از نماز های مغرب و عشا در مسجد جامععطر افشانی مزار شهدادر عصر پنجشبه چهارم مهریادواره شهدای روستا در پنجشبه شب یازدهم مهرماه با سخنرانی حاج مهدی طائب

ادامه مطلب  

دفاع مقدس......  

هفته دفاع مقدس بر همه دلیر مردان عرصه دفاع مبارک...
توپ وتانک و ترکش و تیر و تنفگ یادش بخیر......جنگ بود در میان دشت گلگون کفن یادش بخیر

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامي باد  

 
سجادعبدالله زاده مسئول بسیج دانشجویی ضمن تبریک و گرامیداشت این ایام در خصوص برنامه های فرهنگی تدارک دیده شده اظهار کرد: بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس، یادآوری و مرور مداوم و مستمر آن غنای فرهنگی است که در یک دوره ی سخت هشت ساله برای کشور ما به دست آمد و می تواند پشتوانه ی عملی و نظری استواری برای آینده این ملت باشد.
وی توضیح داد: انقلاب اسلامی به حیات و نشر و گسترش ارزش های دفاع مقدس بستگی دارد و این دو در واقع لازم و ملزوم یکدیگرند و بنابراین حف

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد...  

هفته
ی جنگ هفته ی افتخار است، هفته ی مقدس است، در حقیقت جشن است، عید است و
یک بزرگداشتی است از روحیه ی مردم، ایثار مردم و مقاومت مقدس و دفاع مقدس.
مقام معظم رهبری
پسرم می پرسد : تو چرا می جنگی؟
من تفنگم در مشت کوله بارم بر پشت بند پوتینم را میبندم مادرم آب و آیینه و قران در دست
روشنی در دل من میبارد بار دیگر پسرم می پرسد: تو چرا میجنگی با تمام دل
خود میگویم تا چراغ از تو نگیرد دشمن .

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

باسمه تعالی
هفته دفاع مقدس پاسداشت ارزش های والای انقلاب اسلامی و
تداعی یاد و خاطرات ایثارورشادت امت شهید پرور ایران اسلامی در دوران دفاع
مقدس گرامی باد.

ادامه مطلب  

اطلاعیه:  

به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس و کتاب دفاع مقدس در دانشگاه پیام نور واحد شوط برپا گردیده و از عموم دعوت می شود که برای بازدید از این نمایشگاه حضور بهم رسانند.

ادامه مطلب  

گزارش برنامه های هفته دفاع مقدس  

به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی از آثار اعضای کودک و نوجوان با موضوع جنگ تحمیلی به صورت نقاشی و خوشنویسی در معرض دید دانش آموزان قرار گرفت و به معرفی دیواری کتاب تانک آرزوها( طنز نوجوان )  همچنین شخصیت شهیدان باکری به صورت دیواری پرداخته شد و درهفته ی دفاع مقدس  کودکان و نوجوانان به بازدید از این نمایشگاه پرداختند که مربیان مرکز ضمن معرفی وقایع جنگ ، به معرفی شهدای جنگ (فرماندهان)پرداختند و مسابقه حضوری با همین موضوع برگزار می کردند

ادامه مطلب  

برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس  

  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس:انجمن اسلامی میره ای برگزارمی نماییدنمایشگاه عکس دفاع مقدس ومراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس سخنران:برادرشعبانی (ازفرماندهان هشت سال دفاع مقدس)زمان :سه شنبه ساعت ۸صبح درمحل حیاط دبیرستان میره ای                      ضمنا این مراسم به همت انجمن اسلامی میره ای ومسئول انجمن دبیرستان میره ای برگراز میشود 

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

 
هفته دفاع مقدس در تقویم جمهوری اسلامی ایران به هفته آغازین جنگ ایران و عراق اطلاق می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۷ مهر ادامه دارد.
درباره علت نام‌گذاری هفته اول جنگ به عنوان دفاع مقدس وب‌گاه ساجد (وب‌گاه رسمی دفاع مقدس می‌گوید)
هر چند شروع جنگ تلخ بود. اما این تلخی شیرینی را به این مردم هدیه داد که در حالت عادی برای رسیدن به آنها باید قرنها تلاش کرد.
برپایه فرمایش حضرت امام خمینی قدس سره که فرموند جنگ تا پایان رفع فتنه بنابراین ما نمی توانیم پا

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه ای عظیم درسیر انقلاب ملت ماست  

هفته دفاع مقدس یعنی بازخوانی ومرور
خاطرات تلخ وشیرین دفاع ملتی که خواهان زندگی آبرومندانه بوده واز سوی
دشمنان قسم خورده اش مورد هجمه همه جانبه قرار گرفته بود.ه اجرا درمی آیند
اما معمولا دراین هفت روز برنامه ها گسترده تر و غنی تر  ارائه می شوند.
هفته دفاع مقدس یعنی همه ما از هر قوم
وقبیله و دین ومذهب و هرکجای این سرزمین هستیم؛مدیون  و وامدار خون سرخ
شهداء؛ تحمل شدائد جانبازان؛ صبر ومقاومت آزادگان؛حماسه آفرینی رزمندگان و
بزرگواری خانواد

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد  

هفته دفاع مقدس نماد ایستادگی حق در برابر شیاطین جهانی است
هفته دفاع مقدس در تقویم جمهوری اسلامی ایران به هفته آغازین جنگ ایران و عراق اطلاق می‌شود و از ۳۱ شهریور تا ۷ مهر ادامه دارد.
رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس:
شعار امسال هفته دفاع مقدس درس ها و عبرت ها از وقایع جنگ تحمیلی است
سردار سرتیپ بسیجی دكتر بهمن كارگر گفت: اگر بتوانیم درس ها و عبرت های دفاع مقدس را تبیین كنیم به بزرگترین موفقیت دست پیدا كرده ایم. نشست خبری ستاد مركزی بز

ادامه مطلب  

گرامیداشت هفته دفاع مقدس  

هفته دفاع مقدس " یادآور رشادت های بسیجیان ُ رزمندگان ُ جهادگرانُ غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارتشیان سلحشور بر عموم حماسه سازان مبارک باد.

ادامه مطلب  

شعارهای هفته دفاع مقدس  

دفاع
مقدس
دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در
قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند
این دیار به یادگار خواهد ماند.
زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این
حماهس عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش
آن، جاودانگی و بقا بود.
نماد
استقامت
جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، تنها
جنگ دو کشور نبود، بلکه جنگ ابرقدرت های دنیا با ایران بود و اگر همان از این
جنگ به عنوان حماسه بزر

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد  

هفته ی جنگ هفته ی افتخار است، هفته ی مقدس است، در حقیقت جشن است، عید است
و یك بزرگداشتی[ است] از روحیه ی مردم، ایثار مردم و مقاومت مقدس و دفاع
مقدس. (امام خامنه ای)

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

طبق برنامه های پیشنهادی در مراسم رژه توسط نیروهای بسیج سپاه شهرستان فامنین در تاریخ ۹۲/۷/۲   اداره ورزش و جوانان از ورزشکاران جانباز دفاع مقدس تقدیر بعمل می آورد .

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد  

حضرت امام خمینی(ره)
ما در جنگُ پرده از چهره تزویر جهان خواران کنار زدیم.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
حماسه ملت ایران در دفاع مقدس نمایشگر قله ظرفیت انسانی مردم این سرزمین خدایی است.

ادامه مطلب  

سخنرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس  

 با توجه به نزدیک شدن به سالروز حمله وحشیانه رژیم بعث و آغاز دفاع مقدس ، پایگاه بسیج حضرت معصومه (س) برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی سالهای دفاع مقدس و برای برنامه ریزی فعالیت های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری جلسه ای نمود . همچنین در این جلسه حاضرین از سخنرانی یادگار جبهه و جنگ ، جناب سرهنگ عباس رئیسی بهره مند شدند . ایشان علاوه بر ارشادات لازم جهت بهتر انجام شدن فعالیت های پایگاه های بسیج به خاطره گویی از فعالیت های زمان ج

ادامه مطلب  

بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس و یادوخاطر شهیدان انقلاب اسلامی ایران را گرامی میداریم  

بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس نه به عنوان یک بزرگداشت صرف یادآوری
خاطرات مربوط به دو دهه ی پیش ، بلکه محملی برای بارور ساختن جریان و مرامی
است که حالا دیگر به شالوده ی اساسی نظام کشور  تبدیل شده است. 

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد...  

بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس نه به عنوان یک بزرگداشت صرف یادآوری
خاطرات مربوط به دو دهه ی پیش ، بلکه محملی برای بارور ساختن جریان و مرامی
است که حالا دیگر به شالوده ی اساسی نظام کشور  تبدیل شده است. بزرگداشت
هفته ی دفاع مقدس، یادآوری و مرور مداوم و مستمر آن غنای فرهنگی است که در
یک دوره ی سخت هشت ساله برای کشور ما به دست آمد و می تواند پشتوانه ی
عملی و نظری استواری برای آینده این ملت باشد. پشتوانه ای آکنده از شهامت ،
ایثار ، حماسه و ایمان. هر گو

ادامه مطلب  

ضرورت مقابله با تحریف و مبالغه گویی در خصوص دفاع مقدس  

ضرورت مقابله با تحریف و مبالغه گویی در خصوص دفاع مقدس


شاکله کلیه رفتارها و تفکرات ما در دوران هشت سال دفاع
مقدس هم در سطوح فردی و هم در سطوح سازمانی و در حوزه های مختلف سیاسی،
نظامی، اجتماعی و فرهنگی بر سه رکن استوار بود: معنویت، حماسه و عقلانیت.


خبرگزاری دفاع مقدس: سرلشکر غلامعلی رشید جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در
سرمقاله اختصاصی در خصوص هفته دفاع مقد

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس  

بدی کردیم، خوبی یادمان رفت
ز دلها لای روبی یادمان رفت
به ویلای شمالی خو گرفتیم
شهیدان جنوبی یادمان رفت
…شادی روح شهدا “صلوات”
 

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس بزرگداشت فرهنگ ارزشها  

هفته دفاع مقدس بزرگداشت فرهنگ ارزشهابزرگداشت هفته ی دفاع مقدس نه به عنوان یک بزرگداشت صرف یادآوری خاطرات مربوط به دو دهه ی پیش ، بلکه محملی برای بارور ساختن جریان و مرامی است که حالا دیگر به شالوده ی اساسی نظام کشور  تبدیل شده است.بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس، یادآوری و مرور مداوم و مستمر آن غنای فرهنگی است که در یک دوره ی سخت هشت ساله برای کشور ما به دست آمد و می تواند پشتوانه ی عملی و نظری استواری برای آینده این ملت باشد. پشتوانه ای آکنده از شه

ادامه مطلب  

عضویت و نماشگاه در کتابخانه در هفته دفاع مقدس  

اگر تا کنون عضو کتابخانه نشده اید بشتابید
کتابخانه شهیدمطهری به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس از کلیه عزیزان جهت عضویت در کتابخانه دعوت بعمل می آورد.
همچنین نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس در کتابخانه دایر می باشد
نشانی: بلوار معلم ، روبروی اورژانس، مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد، کتابخانه شهیدمطهری
مدارک عضویت: 
                     فتوکپی شناسنامه
                    یک قطعه عکس
                    5000  ریال حق عضویت

ادامه مطلب  

تبریک دفاع مقدس  

هفته ی دفاع مقدس گرامی باد.
کوله بارى پر زمهر انبیا دارد شهید / سینه‏اى چون صبح صادق، باصفا دارد شهید
این نه خون است اى برادر بر لب خشکیده‏اش‏ / بر لب خونرنگ خود، آب بقا دارد شهید

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس.  

 هفته دفاع مقدس بر دلاور مردان ایران اسلامی فرخنده باد.
دفاع مقدس نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.
زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه  عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.

ادامه مطلب  

تبریک هفته دفاع مقدس  

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس بر تمامی دلاورمردان ایران زمین آنان که هشت  سال مردانه جان فشانی کردند و با نثار خونشان حاضر نشدند یک ذره از خاک ایران اسلامی را به دشمن دهند و بر تمامی بسیچیان مبارک باد.یاد و خاطره تمامی شهیدان هشت سال دفاع مقدس گرامی باد.برای شادی روح شهدا صلوات 

ادامه مطلب  

31شهریور آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم سلام و درود می فرستیم بر روان پاک شهدای 8سال دفاع مقدس  

31شهریور آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم سلام و درود می فرستیم بر روان پاک شهدای 8سال دفاع مقدس
 
31شهریور آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم سلام و درود می فرستیم بر روان پاک شهدای 8سال دفاع مقدس

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس گرامی باد  

بدی کردیم، خوبی یادمان رفت      ز دلها لای روبی یادمان رفتبه ویلای شمالی خو گرفتیم          شهیدان جنوبی یادمان رفت                             شادی روح شهدا صلوات
 
آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و هفته دفاع مقدس ....

ادامه مطلب  

معرفی کتاب کودک  

«قهرمان کوچک» به زودی به بازار کتاب می‌آید
«قهرمان کوچک» عنوان مجموعه شعر کودکانه حوزه دفاع مقدس و سروده عابد کریمی است که در آستانه هفته دفاع مقدس از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان منتشر می‌شود.-

ادامه مطلب  

سی سومین سالگرد دفاع مقدس  

 
در ایام هفته دفاع مقدس که یادآور فصل مهمی از زندگی این ملت وتاریخ پر افتخار پس از انقلاب است هیچ چیز شایسته تر ولازم تر از این نیست که ما از فداکاران  دوران جنگ و سربازان جان بر کف اسلام وکسانی  که جان خود را در وسط معرکه ی حق و باطل به گروگان گذاشتند؛تا آبروی اسلام وآبروی این ملت وحیثیت جهاد در راه خدا را حفظ کنند؛تجلیل کنیم وآنها را بزرگ بداریم
 درهفته ی دفاع مقدس و در میان خاطره های عزیز و با شکوه ملت ایران از دوران هشت ساله ی دفاع از همه د

ادامه مطلب  

31شهریور آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس  

هفته دفاع مقدس برملت غیور ویادگاران هشت سال دفاع ازحریم ولایت گرامی باد
دفاع مقدس
دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم‏ اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.

ادامه مطلب  

همایش بزرگ بسیجیان شهرستان کوار  

همایش بزرگ بسیجیان شهرستان کوار  به مناسبت هفته دفاع مقدس از طرف فرهنگی سپاه ناحیه کوار شنبه  ششم مهر ماه با حضور سیدرضا متولی جانباز 8 سال دفاع مقدس   و برادر مصیب صفری شاعر دفاع مقدس ساعت 8:30 صبح در سالن اجتماعات برگزار می شود که از عموم مردم دعوت به عمل می آید.

ادامه مطلب  

هفته دفاع مقدس بر همگان مبارک باد.  

هفته دفاع مقدس بر تمامی ملت غیور ایران علی الخصوص جانبازان، ایثارگران و آزادگان غیرتمند مبارک باد.هفته ی جنگ هفته ی افتخار است، هفته ی مقدس است، در حقیقت جشن است، عید است
و یك بزرگداشتی[ است] از روحیه ی مردم، ایثار مردم و مقاومت مقدس و دفاع
مقدس.مقام معظم رهبری        

ادامه مطلب  

ثبت نام رایگان به مناسبت هفته ی دفاع مقدس  

اهالی مطالعه و کتابخوانان عزیز ؛ کتابخانه ی حافظیه در تاریخ ۶/۷/۱۳۹۲ به مناسبت هفته ی دفاع مقدس از شما عزیزان به صورت رایگان ثبت نام بعمل می آورد. متقاضیان محترم با همراه داشتن یک قطعه عکس ، شماره ی کارت ملّی و مبلغ ۵۰۰ تومان بابت صدور کارت به کتابخانه مراجعه نمایند.

ادامه مطلب  

سلام بر شهدای راه حق و حقیقت  

با فرا رسیدن ۳۱ شهریور هفته ی گرامیداشت دفاع مقدس یاد و خاطره ی فرزندان
غیور و با عزت این دیار را که مست از توحید و سرخوش ولایت طریق عشق و ایمان
را با توسل به فرهنگ عاشورایی طی کردند و حماسه ی سرنوشت ساز دفاع از
ایران اسلامی را آفریدند گرامی میدارم . شورای شهر و شهرداری زواره با ادای احترام به
ارواح پاک و مطهر شهدای دوران دفاع مقدس و امام شهداء و عرض ارادت به
جانبازان و آزادگان سرافراز و خانواده های معظم ایشان ، فرا رسیدن هفته ی
دفاع مقدس را

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
فایل سل